Навіть самі ледачі зможуть стати стрункішими.

Щоб отримати привабливий плоский живіт, багато живуть у фітнес-залі і хрумтять капустяними листками, запиваючи їх пробіотиками. Немає запитань: це здоровий і правильний шлях до фізичної досконалості.

Але якщо на вправи і корекцію харчування немає ні часу, ні нервів, ні сил, скористайтеся цими елементарними порадами. Вони допоможуть підтягнути живіт до більш-менш пристойного стану. Правда, на кардинальне позбавлення від зайвих жирових запасів в такому випадку розраховувати, звичайно, не варто.

1. Випряміться

Розправляйте плечі і втягуйте живіт в будь-який момент, як тільки про це згадаєте. Не можете або не хочете згадувати — купіть коректор постави (продається практично в кожній аптеці) або відповідний медичний гаджет.

Ми часто недооцінюємо вплив правильної постави, хоча воно досить значно. Випрямлений хребет допомагає додати ріст, надати форму грудей і зробити живіт візуально більш плоским.

Читайте також:  Гастроентеролог розповіла про небезпеку котячих подряпин

сколіоз

М’язи мають пам’ять, у тому числі про поставу. Так що вже через два-три тижні живіт придбає бажані фітнес-риси. Принаймні, при погляді з боку.

2. Пийте більше води

Так, нас теж вже втомили нескінченні нагадування про 8 склянкок на добу. Однак факт є факт: при першому ж натяку на брак води навчений гірким досвідом еволюції організм негайно починає складувати цілющу вологу, в тому числі і на животі. Якщо викликані тією ж причиною набряки на руках і ногах знайомі багатьом, то набряклість в районі преса ми рідко помічаємо. А даремно. Найчастіше саме вона у відповіді за випираючий животик.

3. Регулярно ходіть в туалет

Це важливий момент у справі створення плоского живота. Організм — дуже терпляча штука, і якщо ви привчили його терпіти позиви до сечовипускання, він буде кликати вас в туалет лише в самому крайньому випадку. У решту часу стінки сечового міхура будуть розширюватися, візуальним наслідком чого нерідко стає надмірно округлий живіт.

Читайте також:  Експерти назвали продукти, які можуть підвищити ризик смерті на 40%

Переконайтеся, що ви відвідуєте туалет мінімум 5-7 разів на день — саме цю кількість медики вважають нормальним.

4. Ретельно пережовуйте їжу

Чим якісніше ви подрібните зубами свій обід або вечерю, тим менше місця він займе в шлунку. А значить, переповнений шлунок не стане причиною роздутого живота.

Крім того, чим довше ви будете жувати, тим менше з’їсте до того, як мозок подасть сигнал: «Я ситий». Це дозволить не набрати зайвих калорій, що, погодьтеся, в перспективі теж впливає на стан живота.

5. Дихайте носом

На перший погляд, порада дивна, але дієва. Справа в тому, що при диханні ротом ми заковтуємо повітря, яке і стає причиною здуття живота. З тих же міркувань не рекомендується налягати на жуйку. Якщо ви хочете освіжити дихання після їжі, краще скористатися спреєм або льодяником.

Читайте також:  Про можливий вплив кави на здоров'я нирок попередили вчені
6. Контролюйте гормони

Відхилення жіночого гормону естрогену від нормального рівня часто призводить до появи так званого вісцерального жиру — жирової тканини, що відкладається переважно на животі. Тому не полінуйтеся зайти до лікаря, здати аналізи на рівень естрогену і при необхідності скоригувати його до нормальних значень.

7. Лежіть

Ляжте на спину, покладіть ноги на якусь піднесеність (подушку чи валик дивана), а під поперек положіть скручений в рулон рушник. Зверніть увагу на живіт: у такій позиції він здується, стане впалим. 20 хвилин цієї ледачої гімнастики в день — і незабаром м’язи живота почнуть звикати до такої позиції (пам’ятаємо про м’язову пам’ять).

До речі, японці вважають подібну вправу запорукою стрункої фігури і прекрасної постави, що, погодьтеся, теж зайвим не буде.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News