Тіло говорить більше тисячі слів. Доброзичливість і ввічливість важливі для того, щоб вас добре прийняла інша людина. Дізнайтеся тут, яку мову тіла ви можете використовувати, щоб одразу виглядати привабливіше.

Співбесіда, перше побачення чи зустріч із майбутніми родичами чоловіка – існує безліч ситуацій, у яких хочеться проявити себе з кращого боку.

Мова тіла відноситься до невербальних сигналів, які ми використовуємо для спілкування. Ці невербальні сигнали становлять більшу частину щоденного спілкування. Фактично, мова тіла може становити від 60% до 65% всього спілкування.

Приклади язика тіла включають вираз обличчя, погляд, жести, позу та рухи тіла. У багатьох випадках те, що ми не говоримо, може передати величезні обсяги інформації.

За допомогою цих семи трюків ви зможете здатися іншим ще привабливішим.

1. Пряма постава

“Дозвольте вашим плечам вільно опуститися назад, це автоматично прийме вас у вертикальніше положення”, – каже лікар-психіатр Русаков Левон.

Це допоможе вам виглядати більш впевненим та відкритим.

2. Підтримуйте зоровий контакт

Коли ви розмовляєте з іншою людиною, спостереження за рухами очей є природною та важливою частиною процесу спілкування.

“Дивлячись іншій людині в очі та звертаючи увагу на вираз її обличчя, ви демонструєте повагу та сигналізуєте про те, що ви уважно слухаєте”, – пояснює лікар-психіатр.

Важливо: не дивіться надто уважно! Це має тенденцію справляти протилежний ефект.

3. Висуньте груди вперед

Сядьте прямо і витягніть груди: невелика напруга у верхній частині тіла робить людей більш життєрадісними та щирими. Пряма постава також допомагає вам правильно дихати і тим самим запобігає напруженню.

4. Не схрещуйте руки на грудях

Схрещені руки створюють оборонне та закрите враження. Просто дозвольте рукам вільно звисати або засуньте руки в кишені штанів, якщо ви не знаєте, куди їх покласти.

5. Посміхайтеся

Вираз обличчя людини може навіть допомогти визначити, чи ми довіряємо тому, що говорить людина. Ніщо не відчиняє стільки дверей, як дружня посмішка.

“Вітаючи або входячи до кімнати, просто свідомо потягніть куточки рота вгору. Це сигналізує про дружнє ставлення і виглядає більш симпатичним”.

6. Вітайте людей із теплотою

Дружнє вітання змушує вас виглядати відкритим та впевненим у собі. Привітання обов’язково буде у відповідь у дружній формі і навіть може відбутися спонтанна розмова. Таким чином, ви також можете встановити хороші контакти з колегами чи сусідами.

7. Правильне рукостискання

Якщо ви хочете потиснути комусь руку, зробіть це правильно.