Шкіра раптово стала сухою, а нігті ламкими, або ж виникло сильне бажання з’їсти щось солоне або солодке-ці та інші фізичні сигнали тіла не слід ігнорувати, потрібно обговорювати з лікарем.

Медики радять завжди бути дуже уважними до змін в стані тіла, оскільки вони можуть давати підказки про виникаючі хвороби. Ось які фізичні сигнали тіла, на їхню думку, не слід ігнорувати.

Сильне бажання з’їсти рибу, морепродукти, морську капусту. Це може говорити про нестачу йоду, що є важливим мікроелементом, використовуваним організмом для підтримки роботи щитовидної залози.

Хочеться кислого. Апетит до кислої їжі, напоїв є можливим симптомом того, що печінка не працює належним чином або є проблеми з сечовим міхуром.

Читайте також:  Як осіння погода впливає на настрій та гормональний фон

Ясна кровоточать. Крім недостатнього або занадто інтенсивного догляду за зубами (наприклад, через використання зубної нитки), кровоточивість ясен може викликатися дефіцитом вітаміну С.

Сон став поганим. Погіршення якості нічного сну-це ще один фізичний сигнал тіла, який не слід ігнорувати. Що став поганим сон часто вказує на дефіцит важливих мінералів, калію і магнію

Шкіра виглядає незвично сухою. Лущення і сухість шкіри, що виникають раптом без видимої причини, можуть пояснюватися дефіцитом вітаміну Е.

Виникає тяга до солоного. Різні дослідження показали, що підвищене бажання їсти солону їжу може бути ознакою запалення в організмі. Якщо воно зберігається тривалий час, потрібно обов’язково звернутися до лікаря.

Читайте також:  Лікар назвала напій, який знижує ризик діабету вдвічі

Нігті стають ламкими. Поряд з тьмяним, погано виглядають волоссям це може бути фізичним сигналом тіла про нестачу вітаміну В, кальцію.