При виборі дієти, сприятливої для недоумства, у міру дорослішання найважливіше захищати мозок і серце. Хоча причини, що лежать в основі різних типів деменції, складні, дослідження показують, що те, що ви їсте, і, що особливо важливо, не їсте, може знизити ризик розвитку деменції. Отже, що потрібно знати про дієту для запобігання деменції?

Ризик серцевих захворювань або інших проблем з кровообігом може підвищити ризик деменції, тому дієта, що піклується про ваше серце, також може захистити ваш мозок.

Смажена або фаст-фуд

На жаль, цього вибору калорійної їжі немає місця в здоровій дієті, крім того, що ви час від часу отримуєте задоволення. Дієта MIND рекомендує різати все, що смажено у фритюрі, або, принаймні, їсти це рідше одного разу на тиждень.

Сир

Високий вміст жиру в сирі означає, що, згідно дієті MIND, його слід використовувати для особливих випадків, а не насолоджуватися ним кожен день. Дієта mind говорить, що потрібно їсти сир рідше одного разу на тиждень.

Червоне м’ясо

На щастя, вам не обов’язково їсти холодну індичку на червоному м’ясі, але дієта MIND дійсно говорить, що ви повинні обмежити споживання до менше чотирьох разів на тиждень.

Масло

Дієта MIND рекомендує вживати менше однієї столової ложки вершкового масла в день: так що використовуйте його з розумом. Якщо вам потрібно додати масло в тости, це нормально, але вам доведеться замінити його в іншому місці оливковою олією, що викликає великі заперечення у мізків, що стоять за середземноморською дієтою.

Випічка та солодощі

Згідно з MIND, випічка через високий вміст масла і цукру, а також практично будь-які оброблені солодкі ласощі виключаються. Хоча вам слід спробувати зменшити цю кількість, наскільки це можливо, дієта MIND дозволяє вживати менше чотирьох солодощів на тиждень.