Здоров’я волосся багато в чому залежить від вмісту в організмі певних вітамінів, і при їх дефіциті можливе випадання локонів. На це звернула увагу лікар-дерматолог Наталія Козлова, що представляє «Медінцентр».

Експертка вказала, що стан залежить від безлічі вітамінів, включаючи С, А, F, Е, А також B8. Крім того, негативно на зовнішньому вигляді локонів відбивається дефіцит в організмі йоду, магнію, цинку, біотину.

Брак вітамінів B і E разом з нікотиновою кислотою, кальцієм і магнієм ведуть до уповільнення росту волосся. У людей зі змішаним або жирним типом локонів дефіцит вітамінів В2 і А може виступати причиною того, що шевелюра стане більш жирної в області коренів і сухий на кінчиках.

Для сухих від природи локонів найбільш важливі А, В3 і В6. Крім того, В6 В12, А, F і біотин скорочують ризик виникнення лупи, нормальний рівень вітамінів важливий і для красивого кольору волосся.

Насамперед при проблемах з локонами Козлова рекомендує налагодити здорове харчування, включивши в раціон багаті згаданими вітамінами продукти. Не зайвим стане приймати вітамінні комплекси або наносити спеціальні вітамінні засоби безпосередньо на волосся.

Це дозволить прискорити досягнення реального ефекту. Якщо є дефіцит корисних речовин, підтверджений аналізом крові і висновком фахівця, можливо вживання полівітамінних препаратів. Однак призначати їх повинен лікуючий лікар.