Існує дуже багато різновидів сирів. І серед них одні варіанти вважаються «здоровими», а другі не дуже. Про перші докладніше розповіла фахівець у галузі харчування Челсі Амер.

Що стосується питання про те, який із сирів – найкорисніший, то, за словами дієтолога та власника Chelsey Amer Nutrition Челсі Амер, однозначної відповіді на нього немає. Взагалі вона порекомендувала кисломолочний сир, тому що в ньому багато ситного жиру, білка, а також мало натрію. Серед інших подібних варіантів експерт виділила моцарелу та рікотту.

Надлишок будь-якого сиру при цьому може зашкодити здоров’ю. Разом про те багато сирів особливо відрізняються друг від друга з погляду вмісту білка, натрію, жиру. Тому при виборі фокусуйтеся більше на смак продукту і на внутрішньому задоволенні від нього, пише Medical Xpress.

Найменш оброблені (і тому найменш шкідливі) різновиди сирів включають: козячий сир, сир фета, сир рикотта, кисломолочний сир. А якщо ви не знаєте, що найкраще взяти для бутерброду, то візьміть свіжу моцарелу. У ньому багато білка, кальцію і навіть менше натрію, ніж у інших сирах.