Дерматологи з США розповіли про продукти, які провокують швидке старіння шкіри. Згідно з твердженням експертів, до переліку увійшли популярний стріт-фуд і ковбасні вироби.

Дерматологи повідомили, що здорова і еластична шкіра є наслідком правильного харчування людини. Експерти вважають, що до першої позиції в переліку продуктів, які призводять до швидкого старіння шкіри, можна віднести гостру їжу. Зокрема, це можуть бути хот-доги, ковбаси, салямі, пепероні і в’ялене м’ясо. Ці продукти збагачені жирами, натрієм і сульфітами у великій кількості.

Дані речовини здатні провокувати зневоднення шкіри і запальний процес через ослаблення колагену. Дерматологи впевнені, вживання маргарину і солодкого негативно впливає на шкірний покрив. Перший має трансжири в складі, а друге може пошкодити колаген. В результаті цього шкіра втрачає еластичність і стає в’ялою.

Читайте також:  3 натуральні жироспалювачі, які ефективні у віці після 50 років

Варто нагадати, що висока температура повітря і сонячна активність здатні негативно впливати на шкіру дорослих і дітей. З цієї причини для її захисту рекомендується не забувати про використання спеціальних кремів.

Джерело: EatThis