Що при правильному зберіганні має практично необмежений термін придатності? Сіль, крупа, алкоголь? Не тільки. Запасаємося!

+ Вічно може зберігатися мед. Він насичений бактерицидними речовинами і ніколи не зіпсується. Згодом він, звичайно, зацукровується, але це не відбивається на його поживних властивостях, смаку і запаху, а консистенцію можна легко повернути, прогрівши його на водяній бані.

+ Білий рис , на відміну від коричневого, можна запасти на цілих тридцять років, і він не втратить своїх якостей. Але йому можуть пошкодити підвищена вологість і різкі перепади температури.

+ Насіння бобових у висушеному вигляді гарантовано можуть пролежати кілька десятиліть. Цікавий факт: бобові, знайдені археологами під час розкопок, були придатні в їжу і навіть проростали.

Читайте також:  Як саме алкоголь впливає на тіло: хвилина за хвилиною

+ Сухе молоко в герметичній упаковці також, як і цукор, має необмежений термін зберігання.

+ Натуральні сиропи, випарені з фруктового соку, містять багато натуральних цукрів. Вони не схильні до бродіння і в герметичній посуді можуть зберігатися вічно.

+ В’ялене м’ясо з мінімальною кількістю жиру можна зберігати скільки завгодно довго, якщо берегти його від підвищеної вологості.

З таким набором можна пережити будь-який карантин. Правда, за зеленню і овочами вам все одно буде потрібно виходити з дому.