Крім вагітності і гіповітамінозу у деяких людей тяга до солоного може виникати на тлі серйозної хвороби. Доктор Євген Комаровський розповів, як визначити прихований недуга при такому симптомі.

Як стверджував Євген Комаровський у своєму телешоу, кожній людині іноді хочеться з’їсти солоної їжі, але надмірна тяга до цієї добавки може сигналізувати про втрату організмом мінералів і рідини.

“Цей симптом є класичним проявом зневоднення і дефіциту солі в організмі”, – вважає лікар. Також стан може говорити про патологію в роботі надниркових залоз, що повинно послужити стимулом для відвідування терапевта.

Зовсім інша ситуація спостерігається з солодкими продуктами: справа в тому, що страви з високим вмістом цукру є багатим джерелом вуглеводів. Мозок влаштований таким чином, що його тягне до найбільш оптимального отримання енергії.

Проблема ж полягає в відкладанні зайвих мікронутрієнтів в жир і надмірному навантаженні на підшлункову залозу. В результаті ласуни після 30 років починають страждати рядом хронічних недуг на зразок цукрового діабету.