Мабуть, кожна жінка хоча б раз у житті була незадоволена своєю зовнішністю, і вже тим більше – своєю вагою. На які тільки хитрощі не йдуть представниці прекрасної статі, щоб позбутися від зайвих кілограмів. У цій статті дізнаєтеся, як позбутися зайвої ваги без строгих дієт і голодування.

Основна мета подібних систем – нормалізація роботи організму. Завдяки використанню детокс-програм, організм очищається від шлаків і токсинів, також з нього виводиться зайва рідина. Дуже важливо, щоб детокс-програма була складена правильно, так як деякі продукти можуть не поєднуватися між собою, а інші – навпаки, підсилюють ефект.

Результатом проходження курсу детокс стає поліпшення здоров’я, легкість, шкіра стає чистою і блискучою. Найголовніше – не забувайте поєднувати курс з фізичними навантаженнями і правильним харчуванням.

А до початку курсу необхідно уважно вивчити наступні пункти. По-перше, визначитеся, на скільки кілограмів ви бажаєте знизити свою вагу. Перегляньте свій раціон і постарайтеся слідувати принципам правильного харчування. Виключіть цукор, картоплю, спиртні напої, каву, білий хліб. Намагайтеся вживати якомога більше свіжих овочів і фруктів – в них міститься клітковина, яка також допомагає організму позбавитися від шлаків і токсинів.

Дотримуйтесь золоте правило: протягом дня необхідно випивати не менше 1,5-2 літрів води. Це також допомагає очищенню і нормалізує роботу організму. Виходити з детокс-системи після її завершення потрібно обережно: у перший день включіть в свій раціон сирі овочі і фрукти. На другий день можна додати продукти, які були схильні до термічної обробки.