Американські дослідники зібрали дані про 850 пар однояйцевих і двуяйцевих близнюків. Генетична схожість у перших було абсолютна, а у других – тільки 50%.
 

Проаналізувавши таланти і досягнення кожного близнюка, вчені з Університету Мічигану дійшли висновку, що гени, як і було відомо раніше, визначають схильності людини, однак, якщо не розвивати талант, він швидко зникне.

Саме з цієї причини знамениті музиканти, спортсмени, вчені і т.д. – всі ті, хто досяг великих висот, йшли до своєї мети роками, тренуючись мало не кожен день. «Без постійної практики, навіть будучи вундеркіндом, незабаром ви зрівняєтесь з основною масою людей і втратите свою унікальність», – запевняють учені. При цьому чим більше людина займається, тим краще розкривається її потенціал.

Всупереч розхожій думці, що постійна «праця зробить людину навіть з мавпи», за відсутності природної схильності до якоїсь певної сфери діяльності: мистецтва, спорту, науки і тд., досягти великих висот неможливо.

«Якщо в тобі немає « внутрішнього вогню », результати все одно будуть посередніми, скільки б часу не йшло на тренування», – запевняють вчені, грунтуючись на результати своїх досліджень.

Таким чином, геніями стають тільки ті, хто може не просто наполегливо працювати, але й має особливий дар – набір генів, що відповідають за якийсь конкретний талант.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ ДОВЕЛИ: ВИСОКІ ЛЮДИ РОЗУМНІШІ НИЗЬКОРОСЛИХ

ЯКІ ВІТАМІНИ ЛЮБИТЬ НАША ПАМ’ЯТЬ