Гарвардські вчені з’ясували , через що діти часом так відчайдушно плачуть ночами . Виявляється , таким чином вони заважають своїм батькам заводити інших дітей – своїх потенційних конкурентів.

Хтось списує це на дитячі коліки , хтось на проблеми з зубами , а хтось навіть на шкідливий характер , але дитячий плач ночами це явище , з яким стикаються 99 % всіх молодих батьків. Вчені з Гарвардського університету з’ясували причину цього явища. Виявляється , малюки спеціально вимотують своїх батьків , не даючи їм спати , щоб позбавити тат і мам сил на заняття сексом. Адже після таких занять у малюка може з’явитися братик або сестричка , а він хоче безроздільно володіти увагою і любов’ю дорослих.

Звичайно , малюки роблять це несвідомо – така поведінка в них запрограмована самою природою. Нічний плач це спроба привернути увагу матері , щоб повністю монополізувати її . Та ж група вчених під керівництвом професора Девіда Хейга встановила , що грудне годування продовжує період післяпологового безпліддя матері , відомої в науці , як аменорея .
 

” Інтенсивність дитячого плачу ночами збільшується в другій половині першого року життя дитини , і вона буває більш вираженою у дітей , що знаходяться на грудному годуванні , – говорить професор Хейг. – Інстинктивно малюки будять батьків ночами , продовжуючи період аменореї у матері. Крім того , чим пізніше жінка вирішує народити другу дитину , тим статистично вище шанс вижити у дитини першої . А якщо інтервал між пологами невеликий, то старші діти частіше вмирають з різних причин , і особливо часто від інфекційних хвороб “

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДІТИ З БІДНИХ СІМЕЙ ШВИДШЕ СТАРІЮТЬ І ВМИРАЮТЬ