Часом навіть найнезначніші на перший погляд звички можуть стати причиною розвитку хвороб серця. Що потрібно робити, щоб не допустити нападу?

Експерти Eat This назвали 5 несподіваних звичок, від яких пора відмовитися, щоб відновити здоров’я.

Занадто багато екранного часу

Постійне сидіння за комп’ютером або переглядом телевізора може привести до ожиріння. Те ж саме стосується і годин, витрачених на смартфон. Ожиріння – один з головних факторів ризику серцево-судинних захворювань, тому необхідно відмовитися від звички проводити вечори за переглядом кіно і зайнятися спортом.

Жити без вихованця

Згідно з численними дослідженнями, запевняють в американській асоціації серця, люди з вихованцями страждають від проблем з серцем набагато менше, ніж ті, у кого немає домашніх тварин. Це пов’язано з тим, що вихованці надають соціальну підтримку, їх присутність знімає стрес, а також дає відчуття щастя і благополуччя.

Читайте також:  Китайський чай улун назвали прихованою чайною перлиною

Розвід

Розірвання шлюбу часом викликає сильний стрес. У дослідженні 2017 року говориться, що жінки, які пережили розлучення, більш схильні до хвороб серцево-судинної системи. Ще більшому ризику піддавалися ті, хто пройшов через кілька шлюборозлучних процесів.

Багато дітей

Діти – квіти життя, але часом навіть найніжніші квіточки стають кактусами. Однак не тільки стрес призводить до проблем з серцем. Виявилося, що жінки, які народили багато дітей, більш схильні до серцевого нападу, йдеться в дослідженні 2018 року.

Життя в низинах

Щоб серце було здоровим, вчені радять жити в гірській місцевості. У журналі Frontiers in Physiology в 2017 році з’явилася стаття, згідно з якою люди, що живуть в низинах були схильні до більшого ризику розвитку хвороб серця ніж ті, хто жив вище.

Читайте також:  Виздоровлення при застуді прискорюють мед та яйця