Хоча збільшення грудей все ще залишається найпопулярнішою пластичною операцією, в клініках краси намітився зворотний тренд. Все більша кількість представниць прекрасної статі видаляють грудні імпланти для того, щоб уникнути раку, набряків, болю в суглобах і висипу.

Збільшення грудей залишається найбільш затребуваною пластичною операцією в різних країнах світу. Однак пластичні хірурги повідомляють про те, що кількість жінок, які повертаються в клініки краси для видалення грудних імплантів, постійно зростає. І знову моду на це задають знаменитості на зразок Вікторії Бекхем і Шерон Осборн, які входять в число багатьох зірок, які оголосили про видалення грудних імплантів. Знаменитості вибирають більш натуральний зовнішній вигляд, а також знижують ризик численних ускладнень, якими загрожують великі грудні імпланти. Дослідження показують, що власниці великих бюстів часто страждають від болів в шиї і спині, висипань, набряків, хворих суглобів, їм навіть загрожує підвищений ризик раку.

Читайте також:  Лікарка пояснила, яке вживання кави є неправильним

Видалення грудних імплантів

Однак не варто думати, що операція по видаленню грудних імплантів є занадто простою. Після кількох років перебування під шкірою імплант чинить тиск на натуральні тканини, і після витягу він змінює форму грудей. У результаті і без того не надто пишний бюст здається зовсім плоским. Тому багатьом жінкам потрібен ліфтинг грудей або інші процедури для того, щоб зробити бюст більш помітним. У деяких випадках представниці прекрасної статі навіть вирішуються на установку менш великих грудних імплантів.

У минулому році близько 40 000 американок пройшли через видалення грудних імплантів, причому переважна більшість хотіла повністю позбутися від них і не ставити на їхнє місце нічого іншого. У березні цього року Санітарне управління з контролю над продуктами харчування і медикаментами США оголосило про рідкісні випадки раку, пов’язані з впливом грудних імплантів з силікону і сольового розчину. В даний час повідомляється про 9 смертей жінок, рак грудей яких був викликаний впливом даних імплантів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News