Австралійський дієтолог Джессіка Сепель озвучила способи, за рахунок яких можна забезпечити «перезапуск» організму. Зміни потрібно внести в раціон і повсякденні звички.

Якщо слідувати всім рекомендаціям, то налагодити роботу організму можна всього за два тижні. У повсякденне меню дієтологиня радить включити побільше зелених овочів, серед яких горошок, огірки, броколі і шпинат.

Щось зі списку бажано вживати при кожному прийомі їжі. Хоча б пару раз в тиждень буде корисним урізноманітнити раціон білою рибою, а для її приготування краще використовувати оливкову олію.

Серед інших необхідних в меню продуктів Сепель виділила буряк, батат, овес, що не містить глютену, придивитися потрібно до коричневого рису і гарбуза.

Читайте також:  Фахівець вказала на чотири негативні ефекти вівсянки

З заправок перевагу краще віддати діжонській гірчиці і лимонному соку, корисними властивостями відомий і соус Тамарі. Для» перезапуску ” організму потрібно утриматися від червоного м’яса, кави, газованої води і спиртного. Домогтися поліпшення самопочуття допоможуть заняття спортом протягом хоча б 20 хвилин.