Початок літнього сезону знаменується появою настільки довгоочікуваних перших ягід – полуниця , черешня , а потім вишня і малина . Червоні ягоди привертають погляд , а їх соковитість розбурхує уяву , що й підштовхує до придбання .

Нерідко вибір падає на полуницю , а адже черешня нічим не поступається апетитній ” подрузі ” . Британські вчені взялися за дослідження корисних властивостей черешні і визначили , що вона володіє такими перевагами , в силу яких сезон її врожаю просто не можна пропускати мимо.

Стимуляція роботи головного мозку – речовини, що містяться в ягоді стимулюють пам’ять , покращують концентрацію уваги , а також знімають і попереджають мігрені ; фруктові кислоти гармонізують роботу нервової системи .

Підвищення загального тонусу – ¼ кг черешні на добу забезпечує організмом добовою нормою заліза , а адже саме його недолік визначає дефіцит гемоглобіну , низький рівень кисню , а значить і швидку стомлюваність , зниження загального тонусу і працездатності.

Здоров’я нирок – відвар з черешневих черешок сприяє виведенню сечової кислоти , розчиненню пуринових речовин та поліпшенню стану суглобів при подагрі , а значить , служить і її профілактикою ; для приготування відвару необхідно жменю черешок залити літром окропу , витримати на повільному вогні 10 хвилин , ще через 20 хвилин процідити, вживати по ½ -1 л на добу протягом 21 дня.

Масаж стоп – на стопах розміщені активні точки, що визначають здоров’я всього організму; щоденний масаж стоп черешневими кісточками ( вчені рекомендують топтатися по них ) стимулює і гармонізує роботу абсолютно всіх органів і систем організму.

Здорова шкіра – застосування скрабу з черешневих кісточок очищає і живить шкіру ; для приготування необхідно перемелену в блендері рівну кількість черешневих кісточок і вівсяних пластівців , довести до зручної консистенції м’якоттю черешні або медом , сметаною або яєчним жовтком і нанести на шкіру , через 5 хвилин змити теплою водою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У ЧОМУ КОРИСТЬ ВИШНІ

ЛІКАРІ РОЗПОВІЛИ, СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ЇСТИ ФРУКТІВ ТА ОВОЧІВ