Як і у випадку з холестерином, тіло потребує деякої кількості вісцерального жиру, щоб функціонувати. Вісцеральний жир потрібен для двох цілей: для захисту внутрішніх органів та як резервне джерело енергії для організму. Як і у випадку з холестерином, якщо його рівень занадто високий, вісцеральний жир може збільшити ризик серцево-судинних захворювань та деяких видів раку.

Оскільки вісцеральний жир – явище не нове та добре вивчене, дієтологи відкрили оптимальні способи спалювання жиру.

Дієтолог-нутріціолог Ігор Строков розповів, як позбутися жиру на животі.

“Один з найважливіших елементів схуднення включає, всупереч думці, участь у дії, що не вимагає жодного руху. Нестача сну може пошкодити здатності людини схуднути. Для оптимальної втрати ваги рекомендується в середньому від семи до дев’ятої години”, – говорить Строков.

Більш якісний сон протягом тривалого періоду може допомогти стримати зайву вагу після втрати.

«Той факт, що здоров’я сну так тісно пов’язане з підтриманням втрати ваги, важливий, оскільки багато хто з нас не отримує рекомендованої кількості сну, необхідної для оптимального здоров’я та функціонування».

Майбутні дослідження, що вивчають можливі способи покращення сну у дорослих з ожирінням, стануть важливим кроком до обмеження повторного набору ваги.

“Втрата ваги, підтримувана фізичними вправами, здається перспективною для покращення Тим часом наступні дослідження визначили найкращий час для занять спортом. Дослідження, проведене в США, показало, що ранкові вправи – найкращий час для схуднення, а вечір – найкращий час для вправ з метою нарощування м’язової маси.

Дослідження також показало, що жінки спалюють більше жиру під час ранкових вправ, тоді як чоловіки спалюють більше жиру під час вечірніх вправ.