Вісцеральний жир – це згубний стан, пов’язаний з декількома порушеннями обміну речовин, тому ніколи не слід залишати його поза увагою. Як правило, це результат надмірного споживання калорій та недостатнього фізичного навантаження. За словами дієтолога Тіма Спектора, час вашого сніданку також може вплинути на те, як ваше тіло відкладає жир.

Підшкірний жир, який зазвичай розташовується на стегнах та стегнах, є найбільш корисним, оскільки забезпечує певний захист від хвороб.

Але вісцеральний жир, який знаходиться поза досяжністю, усередині середньої частини тіла, поглинає життєво важливі органи. Попередні дослідження показали, що обидва типи жиру «зазнають кардинальних змін» під час уривчастого голодування.

Щоб скинути зайві кілограми, один експерт пропонує відкладати сніданок до 11 ранку щодня.

“Для скидання зайвих кілограмів краще почекати кілька годин після пробудження. Людям, які перекушують увечері, слід відкласти сніданок, щоб у їх метаболізму було достатньо часу для паузи між їдою. Це, у свою чергу, може допомогти покращити швидкість спалювання їжі, запобігаючи накопиченню їжі. жиру в тканинах З’являється все більше доказів того, що голодування протягом не менше 14 годин щодня може допомогти схуднути та покращити обмін речовин, навіть ті, хто цього не робить, можуть перекушувати до 9 вечора, що ускладнює дотримання 14-годинного періоду голодування “, – каже дієтолог.

Це узгоджується з результатами недавнього дослідження, в якому зроблено висновок, що голодування близько 15 годин на день є оптимальним для зниження ваги.