Дієтолог Роб Хобсон розповів про десять ознак дефіциту мінералів в організмі людини. За словами експерта, люди можуть недостатньо вживати корисних речовин, що провокує погіршення стану.

Більшість ознак можуть виникати через порушення здоров’я. Найважливішими мінералами для нормального функціонування всіх органів і систем в організмі людини вважаються калій, кальцій, залізо, магній.

Якщо їх недостатньо в вживаних продуктах, це може привести до хворобливих відчуттів в животі, запору, здуття, проносу, втрати апетиту, м’язових спазмів, складнощів з концентрацією.

Також експерт нагадав, що дефіцит мінералів провокує втому, нудоту, оніміння або поколювання в кінцівках, проблеми зі сном, тривогу і поганий настрій.

Читайте також:  Ключ до довголіття знайшли в спілкуванні з людьми

Недолік корисних речовин може проявитися у будь-якої людини, що дотримується системи харчування, що складається з нездорової їжі. При схудненні люди можуть зіткнутися з проблемами зі здоров’ям, якщо не будуть в достатній кількості вживати мінерали. Дефіцит заліза у жінок виникає під час місячного циклу або при вагітності.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News