Медики розповіли про продукти, які відмінно підходять для очищення і поліпшення еластичності судин. Так, корисними властивостями володіють лосось, кимчи, часник і гранат.

Лікарі рекомендують додати в раціон харчування продукти, збагачені L-аргініном. Наприклад, можна віддавати перевагу м’ясу птиці. Альтернативним варіантом може стати лосось. До нього можна подати зелень і гарнір з бобових.

Для зниження впливу токсичних речовин на стінки судин експерти радять вибирати ферментовану капусту – кімчі. Корисними властивостями також володіє часник.

Його рекомендують вживати в сирому вигляді. Завдяки цьому можна позбутися від непотрібного нальоту на артеріях. Користь організму може принести сік граната. Якщо натуральний напій вживати протягом року, то можна на 30% поліпшити здоров’я судин.

Читайте також:  Чому треба відмовитися від пластикових тарілок і склянок

Варто нагадати, нещодавно стало відомо про корисні властивості паприки. Згідно з твердженням експертів, спеція має відмінну поживну цінність, так як в ній міститься велика кількість важливих речовин і антиоксидантів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News