Зарубіжний дієтолог Паніні Шахін (Panini Shaheen) перерахував продукти, які підвищують енергію. Прикладом є яблука, що мають в своєму складі велику кількість мінералів і вітамінів.

За словами експерта з харчування, якщо людина відчуває занепад сил, то вирішити проблему допоможуть певні продукти, багаті корисними жирами, вітамінами. Зокрема, Паніні Шахін радить їсти банани, вважаючи їх найкращою їжею для отримання енергії. Суть в тому, що вони є хорошим джерелом вуглеводів, повні калію і вітаміну В6.

Коричневий рис також хороший в цьому відношенні, який завдяки клітковині допомагає регулювати рівень цукру в крові і підтримувати показник стійким протягом усього дня. Бонусом служить наявність в ньому корисних мінеральних речовин.

Читайте також:  Найраніша ознака артриту з'являється при ходьбі, готуванні та водінні

Яблука також внесені дієтологом в цей список, так як містять величезну кількість вітамінів і мінералів, будучи при цьому багатим джерелом потужних антиоксидантів, в числі яких флавоноїди і поліфеноли. Крім того, завдяки ензимам в них поліпшується робота шлунково-кишкового тракту.

Зелені листові овочі, такі як шпинат і капуста, броколі, рукола при цьому славляться достатньою кількістю вітаміну B, що грає важливу роль в підвищенні енергії в організмі.