Чоловіки, які хочуть піклуватися про своє здоров’я, можуть приймати добавки, які ви, можливо, захочете спробувати (особливо якщо ви турбуєтеся про свої гормони, здоров’я простати та серця). Представляємо п’ять вітамінів, які слід приймати чоловікам.

Вітамін Д

Національна служба охорони здоров’я рекомендує всім дорослим чоловікам і жінкам приймати 10 мкг добавок вітаміну D щодня в період з жовтня по березень.

Однак для чоловіків може бути додаткова користь, оскільки деякі дослідження показують, що вітамін D може підвищувати рівень тестостерону.

Магній

Магній – це мінерал, який допомагає перетворювати їжу в енергію і забезпечує нормальну роботу паращитовидних залоз.

Читайте також:  Фрукти можуть становити шкоду для печінки

Магній також, як видається, підтримує вироблення тестостерону: одне дослідження показало, що збільшення споживання може підвищити рівень тестостерону протягом місяця. Прийом магнію також може допомогти впоратися з такими симптомами андропаузи, як поганий сон, занепад сил і втома.

Омега-3

Омега – 3-це поліненасичені жирні кислоти, які потрібні нам для багатьох речей, але особливо для здоров’я серця. Чоловіки часто споживають в 15 разів більше омега-6, ніж омега-3, і це небезпечно для здоров’я серцево-судинної системи.

Пальметто

Ніколи не чули про пальметто? Прийшов час познайомитися з цією ягодою, яка росте на чагарникових деревах, тому що вона століттями використовувалася як засіб від проблем з репродуктивною системою і сечовивідними шляхами.

Читайте також:  110-річна австралійка назвала ключ до міцного здоров'я

Бор

Його можна знайти в таких речах, як яблука, родзинки, деякі горіхи, чорнослив, нут і кава, але він також доступний у формі добавок і може допомогти з виробленням тестостерону. Бор є популярною добавкою для чоловіків з еректильною дисфункцією або низьким рівнем тестостерону, але ви завжди повинні проконсультуватися з лікарем, перш ніж додавати його в свій раціон, тому що він може мати деякі неприємні побічні ефекти.

Перед застосуванням будь-яких добавок обов’язково консультація лікаря.