Існує безліч способів скинути зайву вагу. Один із найефективніших – здорове та збалансоване харчування. Дієтологи не радять виснажувати себе жорсткими дієтами. З раціону достатньо прибрати жирні продукти, випічку, солодощі та страви з високим вмістом солі, наприклад снеки.

Натомість у щоденне меню краще додати корисні рослинні продукти. Наприклад, кавун та диню. Фрукти та ягоди загалом сприятливо впливають на організм, насичуючи його корисними речовинами та мінералами.

Фахівець із харчування Синтія Аль-Хадж пояснила, що кавун – сезонна ягода, яка стане ідеальним інструментом для детоксу та зниження внутрішніх запалень. Головні складові кавуна – харчові волокна та вода, а також вітаміни С та В, калій, магній та бета-каротин.

Калій в кавуні допомагає підтримувати нормальний рівень кальцію та контролює артеріальний тиск. Вітамін А та магній зміцнюють кістки та м’язи, а високий вміст антиоксиданту лікопіну допомагає підтримувати здоров’я ясен. Кавун легко пригнічує напади голоду, знижує ризик розвитку виразки шлунка та зменшує кислотний рефлюкс. Але це лише при його вживанні в помірних кількостях.

Диня – унікальний низькокалорійний продукт, який може стати ідеальною освіжаючою закускою у літній сезон. За словами дієтолога, цей фрукт складається на 90% води з мінімумом вуглеводів. Це дозволяє шлунку перетравлювати її повільніше, отже, довше зберігати відчуття ситості.

До того ж диня не провокує різкого збільшення рівня цукру в крові, що ідеально підходить людям з цукровим діабетом. У ній містяться білок та клітковина, що сприятливо впливають на фігуру.

Включення кавуна і дині до раціону допоможе очистити нирки від токсинів, оскільки обидва продукти є потужними сечогінними засобами. Головне – не переборщити з їх кількістю в раціоні, щоб не перевантажити сечовивідну систему.

Обидва продукти мають антисептичну дію, підтримують здоров’я шкіри, роблячи її еластичною та пружною, а також створюючи захисний бар’єр від ультрафіолетових променів.