За порадою відомої дієтологині Олени Соломатіної, варто уважніше придивитися до простого і всім знайомому продукту, що володіє рядом корисних властивостей. Йдеться про доступний кисломолочний напій – кефір.

Для захисту організму від хвороб необхідно постійне зміцнення імунітету. Для цього дієтологиня Олена Соломатіна пропонує вживати звичайний кефір. Формування імунітету відбувається в кишечнику. В ньому зосереджені імунокомпетентні клітини.

Кефір – це пробіотик, він сприяє поширенню необхідних бактерій, які допомагають організму нейтралізувати патогенну флору, яка проникає звідусіль, – розповіла Олена Соломатіна.

Для нормальної роботи кишечника досить випивати один стакан кефіру в день. Так само можна попутно вживати і інші кисломолочні продукти. Кефір відмінно підходить для розвантажувальних днів після переїдання.

Читайте також:  Секрети довголіття: вчені розповіли про важливість одного вітаміну

В цей час потрібно випити близько одного літра кефіру, розділивши його по порціях. Ще кефір підходить для приготування холодних овочевих супів і ягідних десертів. Не варто влаштовувати розвантажувальні дні частіше, ніж один раз в тиждень.