Влітку, особливо в спеку, важливо, щоб організм не страждав від нестачі рідини. Лікар-дієтолог, нутріціолог Ірина Писарєва порадила влітку пити більше води.

А якщо просту воду пити нудно, фахівець рекомендує додавати до неї цитрусові, наприклад, лимон або апельсин. Щоб остудитись у спеку, можна додавати у воду свіжу м’яту. Ті, кому подобається холодні напої, можуть покласти лід. “Але без цукру та солодких сиропів”, – вказала Писарєва.

Ще один варіант корисного літнього напою – кокосова вода із порошком спіруліни. Остання в цьому випадку не даватиме жодного рибного запаху.

Тим, у кого немає проблем із переносимістю лактози, нутріціолог рекомендує індійський напій ласі – йогурт із фруктами та ягодами, а також прянощами. Приготувати його легко. У охолоджений йогурт додаються пюре з фруктів або ягід, наприклад полуниці або малини, і прянощі на смак – це можуть бути ваніль, кориця, кардамон. Також за бажанням можна покласти лід. “Такий напій наситить організм та покращить стан шкіри”, – пояснила Писарєва.