Японія вражає не лише своїми передовими технологіями, архітектурою та національною кухнею, а й красою місцевих жінок. У чому ж секрет “вічної молодості” японок? І які звички допоможуть виглядати так само будь-якій дівчині?

Збалансоване меню

У Японії вважається, що першим кроком до красивої шкіри є те, що ви їсте. “Японська дієта сповнена овочів та риби, в ній також дуже мало м’яса та солодких продуктів”, – говорить Стів Ян, японський експерт з краси. – Японські жінки також вважають, що зелений чай є джерелом чистої, гарної шкіри”.

Масаж обличчя

“Японські жінки вважають, що масаж обличчя є ключем до шкіри без зморшок”, – каже Ян. Кожен засіб для догляду вони м’яко “вмасажують” у шкіру круговими рухами. Цей антивіковий трюк також допомагає розслабити м’язи та покращити кровообіг, пише Byrdie.

Лазня

“Ще один важливий крок до красивої шкіри в Японії – це лазневі процедури”, – говорить Ян. За його словами, лазні із застосуванням олій та чаюванням є регулярною частиною японських ритуалів краси. “Це призводить до більш гарної шкіри”, – прокоментував експерт.

Захист від сонця

“Жінки у Японії щодня наносять сонцезахисний крем незалежно від погоди”, – каже Ян. Наскільки японки цінують необхідний догляд за шкірою, можна побачити за кількістю різноманітних косметичних засобів у магазині.