Печінка людини може руйнувати не тільки зловживання алкогольними напоями. Медики перерахували нешкідливі на перший погляд звички, які негативно впливають на цей орган, відповідна стаття була опублікована в німецькому виданні Focus.

Негативно позначається на печінці вживання великої кількості фруктів. Багато людей уникають жирів заради свого здоров’я, але майже ніхто не звертає уваги на вміст фруктози в продуктах, а вона збільшує ймовірність ожиріння даного органу. У печінці відбувається метаболізм всіх лікарських засобів, в інструкціях до яких навіть попереджають про ризики її пошкодження.

Однак користь від медикаменту зазвичай перевищує ту шкоду, яка наноситься залозі. Медики попереджають, що якщо під час лікування з’явилися такі симптоми, як втома, втрата апетиту і дискомфорт у верхній частині живота, необхідно звернутися до фахівця.

При малорухливому способі життя жир накопичується не тільки під шкірними покривами, але і навколо внутрішніх органів, в тому числі і в печінці. Більш того, жирова тканина починає виділяти речовини, які призводять до її запалення. Профілактикою цього процесу служить рух і заняття спортом.