Єгипетський дієтолог Халід Юсеф розкрив 5 секретів швидкого зменшення жиру на животі. Наприклад, фахівець з харчування радить робити упор на продукти, що містять в своєму складі велику кількість клітковини.

Один із секретів дієтолога – вживання за 30 хвилин до прийому їжі легкої закуски у вигляді горіхів, щоб їх кількість не перевищувала 100 калорій. Суть в тому, що мигдаль або інші види сприяє придушенню гормону голоду – греліну, саме цього півгодини достатньо, щоб пізніше не накинутися на їжу і не з’їсти більше покладеного. На думку Халіда Юсефа, “такий підхід обману тіла” працює безвідмовно і дає можливість якомога швидше зменшити жир на животі.

Читайте також:  Деменція: 8 способів відрізнити хворобу від природних вікових проблем

Спеціаліст настійно не рекомендує пити безалкогольні напої під час їжі: вони порушують роботу лептину – гормону, який регулює відкладення жиру, витрату енергії, а також багато інших процесів в організмі, він же пов’язаний з відправкою сигналу в мозок про почуття насичення.

Рекомендується єгипетським дієтологом і збільшення вживання продуктів, які містять клітковину, таких як бобові, цільнозернові харчові вироби, овочі з зеленим листям, а також деякі фрукти, в числі яких груші, апельсини, яблука і персики. Саме волокна сприяють швидкому почуттю насичення і поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту.

Останній секрет простий – Халід Юсеф радить ставитися до прийому їжі усвідомлено, насолоджуючись повною мірою смаком страв, не поспішати і не відволікатися на мобільні пристрої і телевізор, що дозволить з’їсти набагато менше.

Читайте також:  Відраза до цих чотирьох продуктів може бути провісником раку