На думку дієтолога Тіани Фіалкової, корекція харчування може швидко дати бажаний результат в боротьбі з прищами. Фахівець порадила вживати в їжу продукти, що очищають шкіру, і прибрати ті, що провокують запалення в ній.

Фахівець зазначила, що акне є результатом – запального ураження сальних залоз. Причини такого запалення можуть бути як зовнішніми, так і внутрішніми.

«Вугрова хвороба може виникнути через неправильне харчування, а також дії токсинів, стресів, гормональних порушень. Також причиною можуть стати спадкова схильність, захворювання травної системи», – сказала Фіалкова.

За її словами, у разі серйозної проблеми з прищами необхідно перш за все відвідати медичного фахівця. Лікар призначить необхідні дослідження, які допоможуть визначити причину появи вугрової висипки і боротися з нею, що зробить лікування максимально ефективним.

За рахунок власних зусиль людина може вплинути на проблему акне корекцією харчування, зауважила дієтолог. Найчастіше прищі виникають через вживання солодощів, мучного, фастфуду, горіхів, шоколаду і смаженого м’яса. Тимчасово виключивши ці продукти з раціону, можна домогтися ефекту очищення шкіри. Паралельно в меню слід включити більше зелених овочів, капусти, риби і нежирного м’яса птиці, дала рада фахівець.

Фіалкова додала, що ефект від корекції раціону буде більш дієвим, якщо організований правильний режим догляду за шкірою.

Джерело: МедікФорум