ГоловнаНовини Здоров'яДієтолог розповіла, як перемогти прищі за допомогою корекції харчування

Дієтолог розповіла, як перемогти прищі за допомогою корекції харчування

На думку дієтолога Тіани Фіалкової, корекція харчування може швидко дати бажаний результат в боротьбі з прищами. Фахівець порадила вживати в їжу продукти, що очищають шкіру, і прибрати ті, що провокують запалення в ній.

Прищі

Фахівець зазначила, що акне є результатом – запального ураження сальних залоз. Причини такого запалення можуть бути як зовнішніми, так і внутрішніми.

«Вугрова хвороба може виникнути через неправильне харчування, а також дії токсинів, стресів, гормональних порушень. Також причиною можуть стати спадкова схильність, захворювання травної системи», – сказала Фіалкова.

За її словами, у разі серйозної проблеми з прищами необхідно перш за все відвідати медичного фахівця. Лікар призначить необхідні дослідження, які допоможуть визначити причину появи вугрової висипки і боротися з нею, що зробить лікування максимально ефективним.

Читайте також:  Холестерин: 7 фактів, які варто знати всім

За рахунок власних зусиль людина може вплинути на проблему акне корекцією харчування, зауважила дієтолог. Найчастіше прищі виникають через вживання солодощів, мучного, фастфуду, горіхів, шоколаду і смаженого м’яса. Тимчасово виключивши ці продукти з раціону, можна домогтися ефекту очищення шкіри. Паралельно в меню слід включити більше зелених овочів, капусти, риби і нежирного м’яса птиці, дала рада фахівець.

Фіалкова додала, що ефект від корекції раціону буде більш дієвим, якщо організований правильний режим догляду за шкірою.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News