Лікарі-онкологи склали перелік тривожних симптомів, які можуть вказувати на рак. Серед цих ознак – безпричинне підвищення температури тіла, хвилі втоми і сонливості, раптові і різкі внутрішні болі, кашель.

Лікарі закликали не соромитися оглядати свої сечу і кал, оскільки тільки так можна помітити появу крові в них, що може вказувати на рак органів сечовидільної системи або товстої кишки.

Крім того, медики розповіли, що утворення на слизовій в роті і плями на губах можуть вказувати на рак порожнини рота та ротоглотки. Вони відзначили, що особливу увагу на ці симптоми потрібно звертати курцям.

Читайте також:  5 самих «осінніх» видів спорту

Втрата ваги, яка відбувається без змін в звичному раціоні харчування і способу життя – це теж тривожний знак. Безпричинне схуднення є одним із симптомів раку підшлункової залози, легенів або шлунка.

До інших небезпечних сигналів, за допомогою яких організм повідомляє про появу в ньому пухлини, онкологи віднесли наступні прояви:

  • тривалий і безпричинне підвищення температури, відчуття втоми і сонливості, які накочують хвилями,
  • різкі болі внутрішніх органів,
  • тривалий кашель.

При наявності хоча б одного з перерахованих симптомів рекомендується негайно звернутися до лікаря, констатували експерти.

Джерело: МедікФорум