Фахівці відзначили, що при виявленні у себе або у рідних нижчеперелічених ознак, слід негайно викликати швидку допомогу.

Лікарі розповіли, які симптоми віщують інсульт. Також вони порадили при виявленні нижчеперелічених ознак у себе або у близьких, негайно викликати швидку допомогу. Це допоможе уникнути непоправних наслідків серцевого захворювання.

Першим вісником інсульту є крива посмішка. Міміка змінюється через те, що на початковій стадії інсульту обличчя перестає реагувати на нервові імпульси головного мозку. Як тільки помітили асиметрію на своєму обличчі або на обличчі товариша – телефонуйте в швидку.

Другим вісником інсульту є невиразна мова. На початковій стадії інсульту людина не може нічого сказати, як ніби перебуває в сильному алкогольному сп’янінні. Третя ознака захворювання – порушена симетрія тіла. Іншими словами, при інсульті людина не зможе підняти вгору обидві руки відразу або зігнути обидві ноги в колінах.

Читайте також:  Лікар розповів, хто частіше хворіє на хворобу Альцгеймера, — чоловіки чи жінки

Четверта ознака – раптовий і сильний головний біль. Різкий біль після фізичної активності також попереджає про те, що над організмом нависла серйозна загроза у вигляді інсульту. Іноді головний біль виникає без видимих причин і не завжди свідчить про хворобу, однак якщо він супроводжується хоч одною перерахованою вище ознакою, тут же потрібно викликати медиків, інакше може бути пізно. Найважчий випадок порушення свідомості – перехід в кому. Впавши у неї хворий не реагує ні на які подразники.