ГоловнаНовини Здоров'яДієтолог розповів про ефективний спосіб знизити холестерин без ліків

Дієтолог розповів про ефективний спосіб знизити холестерин без ліків

Дієтолог Михайло Гінзбург назвав ефективний спосіб, який дозволяє знизити холестерин без ліків. Медик і його колеги повідомили, що 80 відсотків даної речовини виробляються печінкою, інші 20 відсотків надходять в організм з їжею.

Часник і цибуля

Медики розповіли, що холестерин може бути не тільки шкідливим, але і корисним. Даний компонент бере участь в синтезі вітамінів і гормонів, покращуючи стан кровоносних судин. Однак його надлишком вважають понад 5,5 мілімоль на 1 літр, що може завдати шкоди організму.

Холестерин провокує різке збільшення атеросклеротичних бляшок в судинах, стримуючи швидкість кровотоку щодо забезпечення органів кров’ю. У цибулі і часнику містяться біоактивні речовини, які стримують зростання ліпідних утворень і розвиток запальних процесів в кровоносних судинах.

Читайте також:  Ознаки того, що кава шкодить вашому здоров'ю

Лікарі в програмі “Про найголовніше” також порадили вживати сушені яблука, тому що їх харчові волокна здатні принести крайню користь і не допустити розвиток атеросклерозу. Близько 75 грамів названих фруктів у висушеному вигляді зменшують рівень холестерину до 15-20 відсотків.

Крім того, медики порекомендували їсти помідори і жирні види риб, які містять омега-3 ненасичені жирні кислоти.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News