Зарубіжні медики представили увазі переваги холодного і гарячого душу. Зокрема, в останньому випадку відбувається краще очищення шкіри.

Як пояснили фахівці, у багатьох людей щоденною звичкою в літній період є прийом саме холодного душу. Серед його переваг: прискорення обміну речовин, стимуляція імунної системи, що особливо важливо при спалаху коронавірусу в усьому світі, зменшення рівня стресу, вирішення проблем з набряком.

Особи, які віддають перевагу такій процедурі, рідше хворіють на простудні захворювання, можуть похвалитися кращим станом шкіри за рахунок підвищення її пружності. Загартовування також має пряме відношення до самодисципліни, що дозволяє людині перенести вольові якості і на інші сфери життя. У цьому ж списку переваг поліпшення роботи головного органу центральної системи і заряд енергії.

Що стосується гарячого душу, то він має не менш важливі для організму переваги. Наприклад, після трудового дня процедура дозволяє попрощатися з втомою. Сюди ж додається позбавлення від головних болів. Розслаблення м’язів при цьому сприяє швидкому засипанню і комфортному стану.

Якщо має місце закладеність носа, то після душу симптоми мінімізуються, при цьому вирішуються більш серйозні респіраторні проблеми. За умови, якщо тривалість дійства становить не менше п’яти хвилин. Серед інших плюсів: краще очищення шкіри за рахунок розкриття пор.