ГоловнаНовини Здоров'яЗ черв’яками і кліщами: дієтолог розвінчала популярний міф про їжу

З черв’яками і кліщами: дієтолог розвінчала популярний міф про їжу

Їжа з різними комахами в ній не є небезпечною. Певна кількість кліщів або черв’яків – абсолютно нормальна “складова” для деяких продуктів.

Черв'яки

Про це повідомила дієтолог Вікторія Кляуз на своїй сторінці в Instagram. Вона зазначила, що агенство FDA склало посібник про дозволені кількості комах в їжі.

“Норми можуть видатися безглуздими, але вони зайвий раз нагадують, що продукти – не стерильні і цілком можуть містити домішки”, – написала дієтолог.

Кляуз навела незвичайні приклади:

  • 50 г кориці можуть містити до 400 фрагментів комах;
  • 100 г консервованих або сушених грибів – до 75 кліщів (попелиці), а така ж кількість броколі – до 60 штук;
  • У склянці цитрусового соку або в пів кіло помідорів цілком нормально виявити одного черв’яка;
  • А 10 г шавлії можуть містити 9 волосків гризунів. Вони припустимі і в каві, какао, попкорні.
Читайте також:  Психіатр: Депресія і інші психічні розлади можуть викликати рак

Також дієтолог додала, що потрібно стежити за своєю гігієною.

“Це ж так просто – мити руки, овочі та фрукти, принесені додому, і не їсти “дозволених” черв’яків в помідорах”, – підкреслила Кляуз.

View this post on Instagram

Все мы слышали о еде из насекомых😳 Но для большинства, букашки – "дикая экзотика", которую каждый день и не встретишь Однако, это не совсем так😨 ⠀ Организация FDA составила целое👆 руководство "Defect Levels Handbook"🔥, в котором указывает, сколько лапок или голов насекомых "допускается" в обычных продуктах – специях, овощах, шоколаде и пр ⠀ Примеры: 🔸50г корицы может содержать до 400 фрагментов насекомых 🔸100 г консервированных или сушеных грибов – до 75 клещей (тли), а в 100г брокколи до 60шт 🔸В стакане цитрусового сока или в полкило помидор вполне нормально обнаружить 1 червячка😃 ⠀ Не могу не упомянуть о волосках грызунов➡️ 9 волосков на 10г шалфея! Также волоски "допустимы" в кофе, какао, попкорне😆 ⠀ Нормы могут показаться абсурдными, но они лишний раз напоминают, что продукты – не стерильны и вполне могут содержать примеси🐛 А вот правила гигиены никто не отменял! Это же так просто – муть руки, овощи/фрукты, принесенные домой, и не есть "допустимых" червяков в помидорах🙌 Всем хорошего пятничного настроения и позитивных выходных!❤️

A post shared by Диетолог онлайн ПП рацион (@dietolog_dr.klaus) on

Джерело: Обозреватель

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News