Медики розповіли про продукти, вживання яких може ставати причиною здуття живота. Цей стан супроводжується дискомфортом і неприємними симптомами.

Жирна їжа є одним з головних винуватців здуття, оскільки уповільнює травлення. Як результат, у мікробів в кишечнику з’являється більше часу, щоб харчуватися і переварювати їжу, що веде до газоутворення. Особливо багаті жирами чізбургери, бекон, картопля фрі і смажена випічка. Якщо у людини є синдром роздратованого кишечника, хвороба Крона або коліт, жирна їжа в змозі спровокувати спалахи, що включають спазми в животі, діарею або здуття. Частина проблеми полягає в тому, що жирні страви мають високий вміст натрію. Останній притягує і утримує воду в організмі, а та викликає набряк живота.

До інших провокують здуття продуктів медики відносять квасолю, капусту, в тому числі кольорову, броколі і цибулю. Також рекомендовано спробувати скоротити споживання страв з високим вмістом клітковини на тиждень або близько того, а потім повільно додавати волокнисті страви назад в свій раціон, щоб знайти винуватця здуття.

В доповнення до дієти, деякі повсякденні активні речовини можуть викликати здуття живота, наприклад, ковтання занадто великої кількості повітря. Під час прийому їжі потрібно постаратися не говорити, сидіти прямо в ході трапези, пити менше газованої води, жувати менше жуйки або робити це з закритим ротом.