Авторитетна Австралійська дієтологиня Сьюзі Баррелл розповіла про помилки, які здійснюються багатьма за сніданком. Експертка запевняє: вони не дозволяють схуднути і залишатися у формі.

Сьюзен Баррелл відома своїми публікаціями на тему схуднення і підтримки ваги. У своєму блозі Body + Soul дієтологиня регулярно нагадує про важливість самого першого прийому їжі, що починає день. Спеціалістка рекомендує не робити помилок, які стають перешкодою на шляху до бажаного схуднення.

Помилка перша: занадто пізно. Багато людей встають о сьомій годині, але снідають тільки о дев’ятій, пише експертка. Це поширена звичка, що не дозволяє схуднути. Насправді ранковий прийом їжі повинен швидко слідувати за пробудженням, – це важливо для активізації обміну речовин, підкреслює фахівець. Тим, хто встає о сьомій ранку, потрібно снідати не пізніше восьми, краще о пів на восьму. Пропуск їжі заважає стрункості: люди, які ігнорують сніданки, часто «втрачають» форму.

Помилка друга: занадто мало білка. За словами Баррел, нерідко зайва вага зростає через нестачу білка в добовому раціоні.

“Поживні речовини, з яких складається Ваш сніданок, впливають на вагу. Багато людей вранці їдять продукти з високим вмістом вуглеводів: мюслі, тости, випічку, джеми. У них багато цукру, вони насичують швидко ,але ненадовго, – почуття голоду швидко повертається. Внаслідок цього ми їмо більше – споживаємо більше калорій і набираємо вагу”, – пояснює дієтологиня.

Експертка констатує: щоб і залишатися у формі, за сніданком потрібно отримати близько 20 грам якісного білка. Білкові продукти позитивно впливають на рівень інсуліну в крові, який регулює рівень цукру і обмін речовин – ці два фактори вкрай важливі для схуднення і загального здоров’я.

Дієтологиня рекомендує їсти вранці яйця, боби, сир, грецький йогурт.

Помилка третя: калорійні напої. Різні варіації кави з молоком, цукром та іншими добавками, свіжовичавлені соки є окремим продуктом – в них міститься багато вуглеводів і калорій, підкреслює фахівчиня. Все це необхідно враховувати і не запивати подібними напоями без того щільні, ситні страви. 200 зайвих калорій в день, споживані регулярно, не тільки не дозволять схуднути, але приведуть до зайвих сантиметрів на талії

Дієтологиня радить час від часу замінювати ранкову каву з молоком на чашку зеленого чаю.