Магазинний майонез містить глутамат натрію, що викликає серйозну харчову залежність, відзначають дієтологи. Саме тому так багато людей їдять з цим соусом практично все, а іноді і просто майонез, що називається, без нічого.

І без того яскравий насичений смак майонезу посилений штучними добавками. Він “забиває” смак і аромат натуральних продуктів і здатний «замаскувати» будь-яке невдале блюдо.

Часто до складу майонезу входять трансжири, які осідають на стінках судин і легко призводять до ожиріння. Особливо багато таких жирів міститься в» легких ” видах майонезу. За словами дієтологів, поєднання “легкий майонез” саме по собі є нонсенсом. У будь — якому випадку, основна частина майонезу, навіть самого натурального-це жири.

Читайте також:  Звичайні продукти від гіпертонії прокладуть шлях до довголіття

Однак в українців майонез користується величезною популярністю, особливо в якості заправки для салатів. Улюблений усіма “Олів’є” без нього собі мало хто уявляє.

За словами дієтологів, в якості здорової заправки може стати сметана або йогурт, в які можна додати гірчицю та інші приправи.

При розумному вживанні і сметани, і домашнього майонезу проблем виникнути не повинно (один-два рази на тиждень), відзначають експерти.

Рейтинг найшкідливіших продуктів очолив цукор. Він провокує запальні процеси, погіршує еластичність шкіри і консервує вироблення колагену.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News