Популярний осінній продукт вважається одним з кращих для здоров’я організму. Його насіння поживне, приємне на смак і володіє багатьма корисними властивостями.

Перша перевага гарбузового насіння – високий рівень омега-3, марганцю і фосфор, відзначають дієтологи. Завдяки цим властивостям вони можуть регулювати рівень цукру в крові і підтримувати здоров’я серця. Крім того, в них міститься велика кількість вітамінів К, B9 і В12, повідомляє MSN.

Завдяки корисним властивостям, насіння гарбуза допомагають поліпшити сон, стверджують фахівці. Вони містять триптофан – речовину, необхідну для підтримки якісного нічного відпочинку.

Ризик онкологічних захворювань, за словами медиків, можна знизити за допомогою правильного харчування. Експерти звертають увагу, що вживання гарбузового насіння дозволяє запобігти розвитку деяких видів раку.

Читайте також:  Вісім способів зберегти тіло струнким

На думку лікарів, ці насіння корисні і для здоров’я серця. Завдяки вмісту поліненасичених жирів знижується рівень “поганого” холестерину і нормалізується тиск.

Речовини, що містяться в цих насінні допомагають запобігти депресії, повідомляють фахівці. Це можливо через високий рівень триптофану і 5-гідрокситриптофану (5HTP), які сприяють виробленню «гормону щастя» серотоніну. Вони також містять глутамат, який виробляє гамма-аміномасляну кислоту (ГАМК), що допомагає зменшити занепокоєння і поліпшити настрій, укладають медики.