Пацієнти американських клінік повідомили про дивний прояв коронавірусу. У багатьох з них даний симптом зберігався протягом декількох місяців навіть після одужання.

Деякі люди відзначають втрату здатності відчувати смак окремих продуктів. Інші повідомляють, що смак звичної їжі сильно змінився і не в кращу сторону. Наприклад, Кеті Макгенрі розповіла BBC, що коли вона пробувала м’ясо, воно на смак було, як бензин, а ігристе вино нагадувало гнилі яблука. Деякі відчувають неприємний запах від інших людей, але крім них його ніхто більше не відчуває. Однак медики кажуть, що це не найпоширеніший симптом. У більшості випадків пацієнти, які перенесли коронавірусну інфекцію, скаржаться, що аромат і смак їжі стають просто менш вираженими – їжа не майже не пахне і за смаком нагадує картон.

Читайте також:  Кращі перекушування для позбавлення від почуття голоду

На думку фахівців, змінюючи смакові переваги людей, вірус діє вибірково. Єдину картину симптомів скласти складно, тому лікарі радять прислухатися до своїх відчуттів і при найменших сумнівах звертатися за медичною допомогою.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News