Влітку у продажу з’являються у великій кількості фрукти і ягоди, які добре підходять для схуднення. Дієтологи назвали кращі з них, розповівши про вміст калорій в 100 грамах продукту.

У літні місяці фрукти і ягоди можуть стати хорошою альтернативою іншим продуктам. При цьому вони не тільки смачні і корисні, але можуть стати джерелом схуднення. Крім того, доступність і дешевизна плодів рослин робить такий спосіб скинути вагу ще й вигідним. Найменше калорій міститься в кавуні, відзначають дієтологи.

Їх в ягоді не більше 30 на 100 гр. і крім цього кавуновий сік добре промиває нирки. Далі йде полуниця. В ній 33 калорії в тій же масі, а виділяється вона яскраво вираженим смаком.

Читайте також:  Не пропускайте прийоми їжі. Це небезпечніше для здоров'я, ніж ми думали

Персики мають на 6 калорій більше і при цьому ще й мають протизапальну дію. Замикає ж список малина, яку найчастіше додають в смузі і пластівці. У ній 53 калорії на 100 грам продукту.

Фахівці рекомендують у великих кількостях вживати фрукти та ягоди, що містять широкий набір вітамінів, але спочатку потрібно проконсультуватися з лікарем. Не виключені протипоказання і побічні дії, які можуть спровокувати погіршення самопочуття.