Зарубіжні дієтологи з Health Line перерахували продукти, що допомагають схуднути і приборкати апетит. Прикладом є додавання в раціон оптимальної кількості яєць.

Після тривалого перебування на карантині багато чоловіків і жінок з усього світу шукають способи ефективно і в короткий проміжок часу скинути зайву вагу. Перш за все до змін параметрів фігури привела малорухливість і вживання їжі в нічний час. При цьому виправити стан справ, як зазначили дієтологи, допоможуть певні продукти, яким краще віддавати перевагу під час сніданку або вечері.

Зокрема, яблука мають в складі величезну кількість корисних вітамінів, мінеральних речовин, заліза, кальцію, що дозволяє скорегувати порушений обмін речовин досить швидко. А за рахунок високої кількості харчових волокон і пектину відчуття голоду відступає. Яйця не гірше справляються з поставленим завданням, секрет швидкого схуднення укладений в жовтку, що містить біотин.

До продуктів, що допомагають приборкати апетит і схуднути відносяться також солодка картопля, горіхи, особливо мигдаль, страви з вівса, жирна риба, наприклад, лосось. Також дієтологи порадили в помірних кількостях радувати себе темним шоколадом, який додатково сприяє підвищенню настрою і посиленню мотивації. Що стосується напоїв, то досягти бажаного допоможе натуральна кава.