Справжній «чарівний» овоч!

Якщо ви не дуже любите овочі, але готові час від часу поступатися своїми звичками заради здоров’я, то у нас для вас є хороші новини: дієтологи вважають, що знайшли один-єдиний овоч, який поєднує в собі всі корисні якості. Доктор Раган Чаттерджі, дієтолог і ведучий популярної програми на BBC, стверджує, що єдиний овоч, який по‑справжньому потрібен нашому організму — це броколі.

В першу чергу броколі необхідно для того, щоб забезпечити необхідну роботу вашого кишечника: волокна і клітковина, що містяться в цьому овочі, найкращим чином впливають на здоров’я кишечника і допомагають у профілактиці небезпечних захворювань, в тому числі раку.
Також вживання броколі допомагає знизити рівень «поганого» холестерину, захистити серце і судини, зміцнити здоров’я очей і навіть захистити від розвитку депресії.

Дослідження, проведене фахівцями Медичної школи при Гарвардському університеті, виявило зв’язок між захворюваннями кишечника і підвищеним ризиком розвитку тривожних і депресивних розладів. Таким чином, броколі, допомагаючи в профілактиці захворювань кишечника, може захистити від серйозних психічних розладів.

Лікарі тільки нагадують, що для більшої користі слід готувати броколі на пару або варити, а не смажити.