Дієтологи пояснили, як люди можуть стати залежними від майонезу, купленого в магазині. Вся справа в добавках, які знаходяться в складі соусу.

Він містить глутамат натрію – це стає основною причиною серйозної харчової залежності у людей. Тоді вони починають споживати майонез з будь-якою стравою, а іноді і без нічого. Крім цього в магазинному соусі є штучні добавки, що підсилюють смак.

За словами дієтологів, ще в майонезі є трансжири, що осідають на стінках судин. У підсумку це призводить до ожиріння. Відзначається, що трансжирів найбільше в «легких» сортах соусу.

Навіть якщо його зробити вдома, в будь – якому випадку основна частина – це жири, так що не варто звертати увагу на подібні хитрощі виробників.

Читайте також:  Лікар розповів, чому може занедужати спина у дорослої людини

Дієтологи пропонують замінювати майонез сметаною або йогуртом, в які завжди можна додати гірчицю і приправи, що дозволяють довести смак соусу до класичного майонезного, а користі буде набагато більше. Якщо споживати домашній майонез не більше двох разів на тиждень, то проблем зі здоров’ям не виникне.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News