Сертифіковані дієтологи Тріста Бест та Моргін Клер розповіли про вплив кави на мозок людини. За їхніми словами, цей напій краще не вживати перед сном, оскільки інакше добре відпочити не вдасться.

Дієтологи сказали, що кава безпосередньо впливає на мозок. Напій пригнічує аденозин нейротрасмітер. Тому через нього і може розвинутися безсоння.

Водночас кава покращує когнітивні функції та сприятливо впливає на мозок. З його допомогою вивільняються дофамін, серотонін та адреналін. За рахунок цього у людини покращуються реакція, настрій, усвідомленість та концентрація уваги.

Кава містить антиоксиданти та понад 100 біологічно активних речовин, що запобігають пошкодженню кровоносних судин та артерій. За допомогою цих напоїв знижує ймовірність вікового погіршення розумових здібностей. При регулярному вживанні кави забезпечується безперебійний приплив крові до мозку.

Дієтологи порадили приймати напій, що бадьорить, для боротьби з вільними радикалами, які пошкоджують клітини тіла людини. Експерти рекомендували не додавати в каву велику кількість вершків та цукру, щоб зберегти її корисні властивості.