Спостерігаючи за улюбленими актрисами, ми не раз подумки заздрили їх розкішним фігур. І так хочеться бути на їх місці – відчувати пильний погляд оточуючих, які захоплюються твоїм тілом. Але щоб мати красиві форми потрібно добре попрацювати над собою — взяти за правило займатися спортом і правильно харчуватися. Але іноді на це не вистачає ні часу, ні коштів, а що вже говорити про генетику…

Хтось порадить виснажливі дієти, але це теж не вихід. Вчені стверджують, що дієти себе вже «віджили», адже вони несуть шкоду не тільки фізичному, але і моральному стану людини. Наслідком їх використання можуть бути перепади настрою і депресії. Голодування теж перестало бути в тренді жінок, які «постійно худнуть».

Все це можна замінити більш приємним і легким методом схуднення. І якщо в точності слідувати йому, тоді вам з легкістю вдасться досягти бажаного результату. Цей метод можна сміливо назвати «ледачим схудненням». Головне, практикувати його щодня.

Легке і швидке схуднення без виснажливих дієт
Пийте воду у великій кількості

Проста вода є найкращим помічником для людей, які хочуть позбутися зайвої ваги. Кожен раз приймайте теплу воду за 20 хвилин до їжі в обсязі 0.300 літра. Цією дією ви «обдурите» мозок.

Після того, як вода наповнила шлунок, в головний мозок надходить сигнал, який інформує його про те, що організм насичений. У підсумку відчуття нестачі їжі згасає, що в свою чергу призводить до зменшення порцій страв у два або три рази.

Читайте також:  Що буде з тілом, якщо щодня випивати склянку теплої води натщесерце?

Ми часто забуваємо вживати в своєму раціоні воду. Заведіть за правило пити воду після закінчення кожних 30 хвилин. Якщо ви працюєте за комп’ютером, тоді стежте за тим, щоб біля нього стояла склянка з водою.

Слідкуйте за сном, він повинен бути здоровим

Всім відомо, що маса тіла людини напряму залежить від кількості їжі, яку вона приймає. А бажання поїсти — від загального стану людини. Якщо ви відчуваєте підвищену втому, то ваш організм обов’язково на це відреагує.

Найбільш плачевною його реакцією може стати виникнення анорексії або булімії. При наявності значної втоми і виснаженості людський організм не може зрозуміти голодний він чи ні. А результатом подібної плутанини може стати або виснаження, або накопичення зайвих кілограмів.

Жуйте жувальну гумку

Хтось назве схуднення за допомогою жувальної гумки божевіллям. Але насправді цей метод досить ефективний. І в цьому переконані вчені з США. Вони вважають, що жування гумки допомагає процесу схуднення і рятує людей, які сидять на дієтах, від страждань голодування.

Як це працює? Все досить просто. Кожен раз, пережовуючи жуйку, ви вводите свій мозок в оману насичення організму. Це призводить до блокування відчуття нестачі їжі. У слідстві рівень апетиту знижується, а надлишок кілограмів спалюється.

Читайте також:  Чому бурчить у животі і коли це може бути небезпечно
Пройдіть курс масажу

Лімфатична система людського організму є найбільш чутливою. По закінченню років наше тіло зношується і посилюється відчуття втоми, а неправильне харчування і забруднення навколишнього середовища є причинами втрати здоров’я і ожиріння. Все це може спровокувати порушення лімфотоку.

Для зміцнення імунітету, відновлення процесів метаболізму (обміну речовин), стабілізації маси і ліквідації набряків слід застосовувати лімфодренажний масаж тіла. З його допомогою ви позбудетеся від втоми, а ваша фігура буде більш стрункою.

Використання імбиру і капусти броколі

За допомогою цих продуктів в організмі посилюється процес метаболізму, і спалюються зайві кілограми. А корінь імбиру зможе знизити почуття неспокою і вгамувати апетит.

Теплі компреси в боротьбі з жировою «прокладкою»

В якості гарячого компресу можна використовувати грілку. Її потрібно покласти на проблемне місце і тримати до повного охолодження. Ще можна застосувати тепло фена. Для цього направте потік тепла на проблемну зону, і потримайте кілька хвилин. Важливо бути дуже уважними, щоб не отримати опіки.

Використання контрастного душу

Товсті люди часто страждають порушенням обміну речовин. З кожним роком процеси метаболізму погіршуються, що призводить до відкладення зайвих кілограмів. Існує велика кількість методів поліпшення метаболізму, одним з яких є застосування контрастного душу. З допомогою перепаду температури води поліпшується циркуляція крові, що, в свою чергу, впливає на прискорення обміну речовин. В результаті при прийомі їжі ви відчуваєте ситість, а не переїдання, яке загрожує вам надлишком маси.

Читайте також:  Вживання до шести чашок чаю щодня знижує ризик розвитку Альцгеймера на 19%
Приймайте їжу маленькими порціями

Наукові працівники Корнельського університету (штат Нью-Йорк США) стверджують, що їжа повинна надходити в організм маленькими порціями. Таким чином можна позбутися від одинадцяти кілограмів протягом року. Але знижувати обсяги їжі потрібно в рази.

Не переживайте, вас не буде мучити постійний голод. Складна структура мозку влаштована таким чином, що «видиме» наповнення тарілки йому видається необхідною кількістю для з’їдання. І якщо порція стає меншою, то і відчуття ситості не змінюється. Іноді важливо поекспериментувати.

Посміхайтеся як можна більше

Більш легкого методу схуднення немає. Прекрасне почуття гумору стане запорукою втрати маси людини. Під час стресів і депресій виробляється особливий гормон — кортизол. Він стає якимось сигналом для мозку до поповнення запасів жирової тканини.

Крім того, кортизол є причиною захворювань кровоносних судин. Через нього на стінках артерій накопичується жир, що провокує порушення кровотоку. Коли ми сміємося з організму видихається великий об’єм кисню, за рахунок чого поліпшується робота органів серцево-судинної системи, а саме – серця і кровотоку.

Схуднення без великої затрати сил – бажання кожної жінки, яка хоче виглядати дивовижно. Скоро весна, а це означає, що пора починати «приводити себе в порядок». Не лінуйтеся робити ці досить неважкі вправи, і тоді на вас будуть дивитися з захопленням.

Джерело: HeadInsider