Основною причиною високого вмісту солі є оброблені харчові продукти, такі як готові страви, але є набагато більше продуктів з дивно високим вмістом солі.

Дієтолог Шина Бхагеерутті стверджує, що деякі продукти мають “ореол здоров’я”, щоб виглядати як корисний продукт, але насправді в них багато солі.

Ось 4 повсякденні продукти харчування з високим вмістом прихованої солі.

Гарячий шоколад

“Багато людей можуть не усвідомлювати, що в порції гарячого шоколаду може бути така ж кількість солі, як в пачці чіпсів”.

Фактично, дослідження Action on Salt показало, що один гарячий шоколад на головній вулиці містив більше солі, ніж морська вода.

Читайте також:  Лікарка назвала нешкідливу кількість солі, яку можна споживати за день

Хліб

“Хліб насправді є одним з найбільших джерел солі в нашому раціоні, особливо якщо у вас є хліб під час декількох прийомів їжі, наприклад, тости на сніданок, а потім рогалик на обід».

Консервований суп

Один курячий суп від популярного бренду містив 1,5 грама солі на порцію-і це до того, як ви приправити свою миску сіллю і перцем в домашніх умовах.

Заморожена піца

Готові страви є одними з головних винуватців високого рівня солі, в той час як заморожена піца може містити менше солі, ніж піца на винос, але все ж досить багато. Одна заморожена піца в середньому містить 3 грами солі: половину від максимальної рекомендованої денної норми.

Читайте також:  Просту ранкову звичку для покращення травлення назвала дієтологиня

Є дуже вагомі докази зв’язку надмірного вживання солі з підвищенням артеріального тиску.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News