Зростає інтерес до науки про волосся, особливо до того, що вона може розповісти про здоров’я. Однак це вулиця з двостороннім рухом, оскільки навіть наші звички щодо догляду за волоссям мають далекосяжні наслідки для здоров’я.

Портал Express передає про кілька захворювань, які можуть приховувати ваше волосся, і про те, які звички догляду за волоссям можуть призвести до несприятливих наслідків для здоров’я.

За словами експертів, деякі небезпеки використання засобів для випрямлення волосся часто втрачають на увазі, незважаючи на те, що органи охорони здоров’я відзначають потенційні ризики раку. Вплив формальдегіду протягом більш тривалого періоду часу та у більш високих концентраціях збільшує ризик для здоров’я.

Хімічна речовина, виявлена ​​у великій кількості інструментів для випрямлення волосся, була класифікована як канцероген після того, як його вплив викликав плоскоклітинний рак носа у щурів.

У людей вплив канцерогену збільшував ризик розвитку раку носоглотки навіть за низьких рівнів.

Одним з найжахливіших побічних ефектів випрямлення волосся є ймовірність сильного випадання волосся. Цей кошмар трапляється, коли праска ламає волосся від коріння. На жаль, при всіх ризиках, пов’язаних з випрямленням волосся, деякі праски набагато гірші за інші. Деякі представлені на ринку праски містять велику кількість хімічної речовини, відомої як формальдегід (також відомий як метиленгліколь).

Експерти зазначили, що ризик найбільш помітний, коли праска повністю нагріта, оскільки формальдегід виділяється у вигляді газу, викликаючи роздратування очей, носа та горла.

«Тривале вплив формальдегіду пов’язані з підвищеним ризиком розвитку раку».

Експерт пояснив, що люди з проблемами щитовидної залози зазвичай борються зі змінами зовнішнього вигляду свого волосся, а також з їх випаданням.