У Кам’янець-Подільському працює велика кількість ресторанів, де можна замовити смачні роли. Це різноманітні японські мережі та заклади, які орієнтуються одразу не декілька напрямків, щоб охопити більше коло потенційної аудиторії. Багато де діє безкоштовна доставка суші в Кам’янець-Подільському. Вже завдяки цьому ви можете дуже вигідно заощадити. Рекомендується серйозно підходити до вибору суші-бару, оскільки від цього залежить ваш настрій, гарна вечеря та витрачені кошти. У цьому огляді кожен знайде, як бюджетні, так і преміальні заклади.

«Венум Суші»

Цей онлайн-ресторан зовсім нещодавно почав працювати у Кам’янець-Подільському. Його відкрила відома блогерка Альона Венум. Відтепер всі її шанувальники можуть спробувати смачні, великі, красиві преміальні роли. Слід зазначити, що ресторан працює майже по всій Україні, тому знайти пункт – не проблема. У цьому закладі ви можете замовити унікальні роли без рису, авторські пропозиції та оновлену класичну «Філадельфію», «Каліфорнію», Вам точно сподобається новий смак, оскільки він відрізняється від всього того, що ви куштували раніше у традиційних мережах.

Переваги «Венум Суші»:

• преміальна якість;

• професійне приготування ролів;

• швидка доставка;

• дотримання санітарних умов.

Також слід відзначити якісні консультації. Ви можете зателефонувати одному з менеджерів, щоб дізнатися у нього всю інформацію щодо ролів, які вас зацікавили. Гарантовано привітливе обслуговування. Консультант не забиратиме у вас багато вільного часу.

«Сакура»

Це досить відомий ресторан, який вже кілька років працює у цьому місті. Там ви можете замовити не тільки японську, а ще й паназіатську, китайську страву високої якості. Серед запропонованих ролів є, як бюджетні, так і преміальні. Вам точно сподобається один з варіантів. Слід зазначити, що безкоштовна доставку у цьому закладі дістається тільки у разі, якщо сума за чеком більше за 250 гривень. Якщо ви замовите замало позицій, то додатково знадобиться ще й заплатити за доставку. Зазвичай це фіксований тариф, який можна знайти прямо на офіційному сайті, або запитати в одного з консультантів.

Mr Sushi

Це невеликий ресторан, який працює лише на самовивіз. Пунктів у місті багато, тому для вас не буде проблемою підійти та забрати готові смачні роли в одного з менеджерів. Рекомендується заздалегідь встановлювати конкретний час, щоб вам не потрібно було потім чекати. Слід зазначити, що кожного тижня цей заклад встановлює одну акційну пропозицію. Ви зможете замовити конкретні роли або суші та заощадити приблизно 50%.

Panda Sushi House

Це ресторан середнього рівня. Там ви знайдете більше 15 видів класичних та авторських ролів за різною ціною. Слід зазначити, що серед запропонованих позицій є ще й теплі суші. Привозять вся замовлення кур’єри Panda Sushi House у спеціальних сумках-холодильниках, тому ви можете не перейматися щодо високої якості та свіжості ролів.

*На правах реклами