Ведуча рубрики про фітнес на телеканалі “П’ятниця”, дієтолог Аріна Скоромна розповіла, що знежирені продукти, які зараховують до “здорових”, насправді, шкідливі. За її словами, жири необхідні, так само як білки і вуглеводи.

– Кальцій не засвоюється без жирів, тому в знежирених молочних продуктах немає практичної користі. Було вже кілька досліджень про те, що такі продукти негативним чином впливають на обмін речовин, — зазначила експертка.

Свіжовичавлений фруктовий сік, який теж відносять до надзвичайно корисних напоїв, може сильно нашкодити здоров’ю. Порція солодкого фруктового соку є справжнім ударом по підшлунковій, оскільки підвищує рівень глюкози в крові.

Читайте також:  Медик пояснив небезпеку дефіциту вітаміну В12 для організму

Крім того, вибираючи готові дієтичні продукти, слід уважно читати склад. Ті ж фітнес-батончики можуть містити велику кількість цукру і хімічні добавки.

Як раніше розповіла дієтологиня Олена Кален, існують продукти, які загострюють почуття голоду, хоча саме їх найчастіше радять тим, хто худне. Наприклад, батончики мюслі – ті ж швидкі вуглеводи, що містять цукор. Або йогурти і смузі – вони швидко залишають шлунок, і знову виникає відчуття голоду. Крім того, на думку дієтолога, почуття голоду загострюють знежирені продукти, сухофрукти, штучні підсолоджувачі.