Тереза Фунг, експертка з харчування з Гарвардського університету, назвала продукти, які мають найбільшу поживну цінність для людини. Дієтологиня рекомендує включати їх в свій раціон щодня.

Чорниця вважається суперпродуктом, оскільки багата антиоксидантами і вітамінами А і С. Крім того, в оболонці ховається цінна клітковина, яка корисна для мікрофлори кишечника. Горіхи містять досить багато калорій. При цьому мигдаль, фундук і кеш’ю виступають не тільки відмінними джерелами рослинного білка, вони також сповнені корисних для здоров’я жирних кислот і вітаміну Е.

Йогурт з низьким вмістом калорій стане відмінною основою для мюслів і смузі, а ще він ідеально підходить в якості закуски. У продукті високий рівень кальцію, він також багатий молочнокислими бактеріями, які корисні для кишечника. Оскільки багато фруктових йогуртів з супермаркету містять доданий цукор, найкраще використовувати домашній продукт.

Читайте також:  Як позбутися болю в спині через неправильне сидіння

Крім того, дієтологиня рекомендує включити в повсякденне меню жирну рибу, куди відносяться лосось, сьомга, скумбрія і т.д. Користь організму принесуть вівсяні пластівці, зелені овочі і кіноа.